Przeglądy i naprawy

Zostawiając swoje auto w serwisie Autocrew mogą Państwo liczyć na kompetentne wykonanie usługi.

Jest to doskonałe miejsce na wykonanie przeglądu okresowego jak również na usunięcie usterki w aucie. Dzięki ścisłemu powiązaniu AutoCrew z firmą Bosch, pracownicy AutoCrew  szkoleni są w Centrum Szkoleniowym Bosch co zapewnia im wiedzę i stały kontakt z nowinkami technicznymi. Oprócz szkoleń mają również dostęp do dokumentacji technicznej obejmującej wszystkie marki i modele samochodów.

Regulacje GVO

Regulacje GVO, które weszły w życie w Polsce z dniem 1 listopada 2004 roku (Dz. U. Nr 38, poz. 329) liberalizują podejście do obsługi posprzedażnej samochodów i dają konsumentom, również firmom posiadającym floty samochodowe, prawo do decydowania o miejscu zlecania usług nie objętych bezpłatną gwarancją producenta, również w okresie obowiązującej gwarancji całopojazdowej. Rozwój oferty usługowej sieci jest konsekwencją stale rosnących wymagań rynku motoryzacyjnego. Zapewniamy pełną obsługę samochodów wszystkich marek w zakresie przeglądów okresowych, diagnostyki oraz napraw mechanicznych i elektrycznych przy wykorzystaniu części spełniających definicję części oryginalnych.

Przeglądy eksploatacyjne wykonywane zgodnie z zaleceniami producentów samochodów w zakresie określanym w dokumentacji producenta lub w książce serwisowej pojazdu. Montaż wyłącznie części zgodnych z oryginałem w myśl obowiązujących przepisów GVO. Zgodnie z obowiązującymi od 01.11.2004 przepisami GVO wykonywanie przeglądów okresowych poza siecią warsztatową producenta pojazdu nie ogranicza praw właściciela pojazdu do roszczeń gwarancyjnych. 

Naprawy bieżące i eksploatacyjne wykonywane na podstawie dokumentacji technicznej Bosch ESI[tronic] zgodnej z wytycznymi producentów pojazdów.

Dokumentacja techniczna wykorzystywana przez serwisy dostarczana jest przez firmę Bosch w postaci abonamentu oprogramowania ESI[tronic]. Zakres dokumentacji obejmuje m. in.:

Oferowane usługi

 Czy wiedzą Państwo, że w Państwa samochodzie prawdopodobnie dziesiątki części oraz podzespołów  jest produkowanych w fabrykach Bosch? Dlatego też powierzenie auta w ręce fachowców z Autocrew gwarantuje obsługę kompleksową.

 Zakres usług oferowanych przez sieć AutoCrew:

  • przeglądy okresowe
  • diagnostyka i obsługa układów hamulcowych
  • diagnostyka silników benzynowych i wysokoprężnych
  • naprawa układów ABS/ASR/ESP
  • diagnostyka i naprawa układów przeniesienia napędu
  • naprawa zawieszeń
  • naprawy mechaniczne
  • obsługa klimatyzacji

Wyszukaj serwis najbliżej miejsca swojego zamieszkania